הסיפור שלנו

הכירו אותנו

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו התחיל איפשהו בשנת 2014, לראשונה נחשפתי לפלטפורמות הדיגיטליות החדשניות שהציעו רשתות המזון הגדולות. תוך כדי השימוש בטכנולוגיה, התחלתי להבין את הערך הרב שיש בשילוב טכנולוגיה בענף המזון.

בעקבות כך התחלתי להבין כמה זה באמת משפר את מערך התפעול. ובנוסף לכך כמה זה באמת מגדיל את ההכנסות לרשת.כמו כן, הבנתי שזה ערך עצום שמייצר עבורם יתרון אסטרטגי משמעותי על פני העסקים הקטנים הפועלים בענף.

חלפה לה שנה שבה אני כל הזמן חושב – אם רק היה אפשר להנגיש את זה גם לעסקים הקטנים…

למרות שבהתחלה חשבתי שזה בכלל בלתי אפשרי ליישום… ואז חברתי לשותפי עמית.

זה התחיל בשיחה קצרה והבנו שזה אולי קצת מאתגר אבל בהחלט אפשרי.
ב-2016 כבר השקנו מוצר ראשוני והתחלנו פיילוט טכנולוגי.

למדנו רבות, תקנו, שדרגנו, וגם המשכנו לפיילוט מסחרי. מטרת הפיילוט הייתה לבחון בעיקר את הערך שיקבל בית העסק כתוצאה משימוש בפתרון שלנו.

הסיפור שלנו - המנכ"ל ארז מלכה ומנהל המוצר עמית כהן
0 +
אתר הזמנות
0 +
עמדות
0 +
אפליקציות
0 +
עמדות
0 +
אפליקציות
0 +
אתר הזמנות

אז מי אנחנו בעצם?

בייט טכנולוגיה, הוא בית תוכנה המספק פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לענף המזון בלבד. השירותים שלנו כוללים – יצירת אפליקציית הזמנות ממותגת בשם המסעדה | הקמת מערכות הזמנות און-ליין, עמדות קיוסק להזמנה עצמית | תפריט דיגיטלי | בניית אתרים, ועוד מגוון פתרונות מתקדמים ואיכותיים. החברה פועלת מסחרית החל מ-2016, בישראל ובארה"ב. המערך כולל צוות איכותי העוסק בפיתוח, שירות לקוחות, יעוץ, שיווק לקידום אפליקציות, ומעצבים גרפיים. המטרה שלנו היא להעניק מוצר טכנולוגי ברמה הגבוהה ביותר, בשילוב של צוות תמיכה ושירות איכותיים ואדיבים. יחד עם מהנדסי התוכנה של החברה שפועלים נמרצות ומשיקים "פיצ'רים" חדשניים אשר ישדרגו את המערכת ובכך ישפרו את הערך עבור בעל העסק ולקוחותיו. צוות הניהול מקצועי, חד, ובעל ניסיון רב. המוביל את החברה מהקמתה: ארז מלכה, בעל ניסיון רב והבנה עמוקה בענף המזון. ארז בעל ידע וניסיון מוכח בניהול חברות ובנוסף על כך בשנים האחרונות אף מנכ"ל בחברה לשיווק מוצרי מזון לענף. הוא בוגר לימודי כלכלה וניהול B.A וM.B.A בנוסף לתואר שני במנהל עסקים. עמית כהן – מעצב UI/UX ומפתח Full Stack בעל ניסיון רב אשר כבר רשם מספר פטנטים בתחום החומרה והתוכנה. עמית עוסק בעיצוב מוצרים דיגטליים עבור החברות הגדולות במשק ובנוסף על כך מייעץ למיזמים שונים בתחום חווית המשתמש.

איך הסיפור שלנו קשור לעסק שלכם?

החזון שלנו הוא ליצור מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לענף המזון כדי שישתלבו ביחד ויעניקו ערך רב עבור בעלי מסעדות. כמו כן, ניצור פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת שתאפשר הזדמנות אמיתית לעסקים קטנים ורשתות בינוניות הפועלות בתחום להשתמש בה. אנו מתמקדים במתן מענה עבור שני אפיקים עיקריים – צמצום וייעלות מערך התפעול, לצד הגדלת הכנסות ושורת רווח.

הכירו את

הצוות שלנו

ארז מלכה מנכ"ל חלק מהסיפור שלנו בייט טכנולוגיה

ארז מלכה

מנכ"ל

עמית כהן מנהל מוצר מחברת בייט טכנולוגיה

עמית כהן

מנהל מוצר

ארז מלכה מנכ"ל חלק מהסיפור שלנו בייט טכנולוגיה

ארז מלכה

מנכ"ל

עמית כהן מנהל מוצר מחברת בייט טכנולוגיה

עמית כהן

מנהל מוצר