האפליקציה של אסיאתו

אפליקציה לעסק

בימינו, עסקים רבים משיקים אפליקציה לעסק שלהם, שמאפשרות מתן שירות דיגיטלי ומהיר דרך המכשיר הנייד. ללקוח המודרני יש חיים מהירים ועמוסים. אין לו זמן להזמין מעסקים בשיחות טלפון ממושכות או להסתובב בעיר ולחפש עסקים.

הוא נכנס לגוגל, מחפש עסק, ומצפה לקבל שירות דיגיטלי. לכן יש שוק גדול לבניית אפליקציות לעסק – ואפליקציות אלו מגיעות למאות אלפי, ולפעמים מיליוני, הורדות מחנויות האפליקציות השונות, מאת לקוחות פוטנציאליים שרוצים לקבל שירות מהעסק בקצות אצבעותיהם ללא קשיים מיוחדים וללא זמני המתנה טלפוניים או פיזיים.

אפליקציות לעסקים מתאימות למשתמש העכשווי וחובב הגאדג'טים, שנמאס לו כבר משיחות טלפון ארוכות עם מענה אנושי איטי, ושמחפש להשתמש בכלים המשוכללים והמודרניים ביותר לצריכה היום-יומית והמתמשכת שלו.

 בניית אפליקציות לעסק היא, על כן, עסק רווחי מאוד, שחברות מחקר ופיתוח מובילות בתחום הטכנולוגיה משקיעות בו מאמצים כבירים וכספים רבים.

חברתנו היא אחת מהחברות המובילות בתחום זה, שמביאה לעסק וללקוח את השירות החדשני והיעיל ביותר באמצעות פיתוח, תחזוקת, ושיווק אפליקציה לעסק.

קופאית לוקחת הזמנה מהטלפון בגלל שאין למסעדה שבה היא עובדת אפליקציה לעסק
לקוחה מזמינה מאפליקציה לעסק

מה צריכה לעשות באפליקציה?

  1. היא צריכה לספק חווית משתמש מושלמת, באמצעות ממשק משתמש נוח לשימוש. ללקוח אין זמן וכוח לעבור בין מסכים מרובים. הוא רוצה שירות מהיר בלי סיבוכים ובלי התעסקות מיותרת עם האפליקציה.

    2. היא חייבת להציג היטב, מהבחינה החזותית והמילולית, את העסקים שמציעים דרכה שירות ללקוחותיהם.

    3. חשוב שהאפליקציה תאפשר הזמנה אינטואיטיבית, כולל שימוש חכם בנתוני הלקוח השונים. זאת גם לגבי שיטת התשלום, שעל האפליקציה לשמור עליה באופן מאובטח. מצד אחד, חובה למנוע גניבת פרטי אמצעי תשלום מהאפליקציה. מצד שני, לאף לקוח אין חשק או זמן להקליד כל פעם מחדש את פרטי כרטיס האשראי שלו בכל הזמנה.

    4. אפליקציה טובה להזמנות ממסעדות חייבת לזכור באופן חכם את המשתמש והעדפותיו, כדי לספק לו את מבוקשו במהירות, בקלות, ובנוחות.

כיצד תבחרו חברה שתפתח אפליקציה לעסק שלכם?

בשוק קיימות הרבה מאוד חברות שמפתחות אפליקציות לעסקים. חשוב לפנות למי שמתמחה בתחום זה, מנוסה בו, ומעסיק את מיטב המוחות בתחום. כלומר, חשוב לפנות למקצוענים ולא להתפשר על האיכות.

אנחנו מומחים בבניית אפליקציות שכאלו והיא מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים במיוחד בתחום זה. פיתוח האפליקציה לעסק יאפשר ללקוחותיך לחוות את חוויית השירות המושלמת – בקצות אצבעותיהם. חוויה שירותית וטכנולוגית בעת ובעונה אחת – להנאתו הרבה של הלקוח המתקדם!

חדר עבודה עם אנשי מקצוע של חברת פיתוח לאפליקציה לעסק
חדר עבודה עם אנשי מקצוע של חברת פיתוח לאפליקציה לעסק

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

פוסטים קשורים